שירותי הנהלת חשבונות

רואה חשבון לעמותות

שירותי ראיית חשבון לעמותות ומלכ"רים

עמותות ומלכ"רים – מוסדות ללא כוונת רווח – זקוקות לשירותי ראיית חשבון השונים במהותם משירותי ראית חשבון לחברות וארגונים בעלי אג'נדה רווחית. זאת בעיקר משום שחוקי המיסוי החלים על ארגונים אלו, הם שונים. בנוסף, למרות שעמותות ומלכ"רים לא פועלים מתוך כוונת רווח, עלול להיווצר בהן פער בין ההכנסות להוצאות. כל המצבים הייחודים האלו מצריכים רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים, שיכיר היטב את כל חוקי המיסים וידע כיצד לנהל את המאזן הפיננסי של העמותה או המלכ"ר.

רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים  – החשיבות לבעלי ידע וניסיון בתחום.


עמותה או מלכ"ר שלא פועלים על-פי החוקים הנוקשים הנדרשים מהם, עלולים למצוא את עצמם בסכנת סגירה או עומדים בפני קנסות. לכן, אם אתם מנהלים עמותה או מלכ"ר ואפילו אם אתם נמצאים בתחילת הדרך, אתם זקוקים לשירות של רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים, שילווה אתכם החל מהרגע הראשון ולאורך כל הדרך. כדאי לבחור רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים בעל ניסיון רב בתחום וידע משמעותי. רואה חשבון מיומן יוכל לוודא כי העמותה פועלת בצורה תקינה בכל עת, אבל בנוסף לכך, יוכל לשמש כגוף ביקורת צמוד, אובייקטיבי ומהימן. עמותות ומלכ"רים הפועלים עם רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים מקצועי ויסודי, נהנים משירות צמוד המסייע להם להתנהל כשורה ולתכנן את הפעילות הכלכלית בטווח הארוך והקצר.
ככה העמותה מרוויחה מבקר צמוד מה שהופך אותה לצקצועית ורצינית בפני רשם הכמותות או החשב הכללי. היא עומדת בדרישות קפדנוית של מנהל תקין מול רשם העמותות, רשויות המס וגורמים ממשלתיים שונים והכי חשוב לארגון היא העובדה שמומחה חשבונאי קבוע בעמותה יוכל לנתח כל החלטה פיננסית שמתקבלת באסיפה הכללית.

איך לבחור רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים?


בנוסף לכך שחשוב לבחור רואה חשבון לעמותות ומלכ"רים לפי מידת הניסיון שלו בתחום, היבטים נוספים שכדאי להביא בחשבון הם המלצות מלקוחות מרוצים וכן היחס האישי ורמת השירות של רואה החשבון. ככל שהכימיה בין ראשי העמותה או המלכ"ר לרואה החשבון טובה יותר, כך יש יותר סיכוי למערכת יחסים ארוכת טווח ועבודה משותפת ומהנה.

גרינברג ושות' – מתמחים בשירות לעמותות ומלכ"רים


גיל גרינברג – רואה חשבון בכיר ושותף במשרד רואי החשבון גרינברג ושות' מתמחה בתחום עמותות ומלכ"רים. במשרד מטפלים בעשרות תיקים של עמותות ומלכ"רים בין הגדולים בישראל.

כבר 60 שנה שאנחנו מלווים את הלקוחות שלנו להצלחות

073-7374374  דברו איתנו

גלילה לראש העמוד